Ora Kajan z Baštin - KAJSA

Maďarský ohař krátkosrstý (MOK) - Rövidszörü Magyar Vizsla/Hungarian Shorthaired Vizsla

Na vánoční procházce

Podívej, paní Zima.

    Přátelé a kamarádi,
páníčci mi předběžně k vánocům darovali úžasnou procházku k Velkému rybníku. V životě jsem tolik ledu neviděla. Jen jak jsem se rozeběhla za aportem, hned jsem musela zase brzdit...ještě, že mám ostré drápky, jinak bych snad dojela až na druhou stranu. Samozřejmě jsem občas upadla na prdelku a to se páníčci moc a moc smáli, ale mě to vůbec nerozhodilo a pouštěla jsem se do nového boje s kluzkou plochou. Tentokrát jsm místo zajíce honila ptáčky, ale ti jsou snad ještě rychlejší než zajíčci. Jen jsem je vyčmuchala, pláchli mi do výšin...
    Na to jak mám málo srsti mi zima vůbec nevadí. Pořád někam běhám a čmuchám, vyhrábávám myšky v poli a ani není čas cítit, paní Zimu. Jen páníčci vypadali pěkně zmrzle.
A taky už se tak těšíte na dárky? Já myslím, že jich budu mít ze všech nejvíc. A všechny je rozkoušu. Taky se těším na balící papír a všechny ty stužky a tak...pořádně se v tom vyrochním a pozlobím trochu páníčky. Tak jestli to budete číst ještě před nadělováním, přeji Vám všem hodně pěkných dárků a jinak doufám, že jste si to užili a s nadílkou jste spokojeni.

S láskou, Vaše Kajsa. HAF HAF
Žádné komentáře
 
Developed by Ondra 2008